אודות זוהר עיצובי יוקרה

זוהר עיצובי יוקרה, המקום המושלם לעיצוב הבית , מתמחה ביבוא, מכירה והתקנה של מבחר מוצרים המשלימים את שיפוץ הבית ומעניקים תחושת יוקרה בבית או בעסק. חברת זהר יוקרה, התחילה את דרכה בתחום הבניה והשיפוצים.

זהר זורלה, מנכל החברה, זיהה במהלך השנים את היתרון העצום ביבוא מוצרי בניה ומוצרי גמר מהמפעלים הגדולים בעולם, ללא פערי תיווך, וכל זאת על מנת לספק לעצמו את כל האלמנטים הקשורים לגמר הבניה לפרויקטים השונים שלו.

זהר זורלה, מנכל החברה החליט לפתוח אולם תצוגה מרהיב ביופיו במרכז הארץ על מנת לספק ללקוח הפרטי והמוסדי את מוצריו השונים ללא פערי תיווך וכמובן איכות ללא פשרות.

חברתנו גם משמשת בין היתר חברת בניה ושיפוצים ( קבלן רשום ), וכן יזמית בפרויקטים של תמ"א 38, אשר תלווה את כל לקוחותיה בשיפוץ ו\או בבניית בייתם ברמת גמר הגבוהה שמדינת ישראל טרם ראתה.

חברתנו עובדת עם אדריכלים\ות ומעצבי\ות המובילים בתחום עיצוב בתי עסקים, מבני תעשיה ומבני מגורים. חברתנו מספקת את מירב הפתרונות והחומרים ברמה הגבוהה בעולם לעיצוב ושיפוץ הבית וכן גם מלווה את לקוחותיה בשיפוץ ובבניית ביתם.

חברת זהר יוקרה, המקום המושלם לעיצוב הבית, מזמינה את לקוחותיה, וכן אדריכלים ומעצבים, להנות מאולם תצוגה מרהיב ביופיו ובמבחר מאוד יוקרתי וקפדני לבחירתכם.

אולם התצוגה נמצא בעיר בת ים, אזור התעשיה, רחוב אהוד קינמון 33.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.